Jaki zegar wybrać do stylowej kuchni?

W każdej porządnej kuchni musi pojawić się zegar. Wiele osób, miesiącami a nawet latami szuka odpowiedniego zegara, który idealnie wkomponuje się w kuchenną przestrzeń oraz będzie podobał się mieszkańcom i co najważniejsze będzie spełniał swoją funkcję – prawidłowego odmierzania czasu. Jak wybrać odpowiedni zegar kuchenny?

Idealny pod względem stylu


Zegar kuchenny wiszący, który na dobre zamieszka w naszej kuchni powinien być dopasowany do stylu w jakim ma się znaleźć. I tak np. w nowoczesnych kuchniach, w których dominują lakierowane meble o stonowanych kolorach idealnie sprawdzi się zegar kuchenny o ciekawym, oryginalnym designie. W takim miejscu sprawdzi się zegar srebrny lub złoty, który gdy zawiśnie na ścianie będzie idealnym dopełnieniem tych nowoczesnych przestrzeni. Z kolei w kuchni minimalistycznej, w której dominuje styl skandynawski – świetnie sprawdzi się zegarek prosty, wykonany z naturalnych materiałów. Drewniana deska, do której przymocowane są wskazówki – będzie strzałem w dziesiątkę.

Ile kosztuje dobry zegar kuchenny i gdzie go kupić?


Wiele osób zastanawia się, gdzie kupić taki unikatowy zegar do swojej kuchni. W wielu sklepach internetowych, w popularnych marketach, w sieciówkach AGD/RTV oraz w mniejszych sklepach stacjonarnych można znaleźć ciekawe modele, które słyną z niedrogich cen. W zależności od modelu oraz jego producenta taki zegarek kosztuje od około 25 zł do nawet 300 zł.