Ciekawy dodatek do stylowych wnętrz

Wygodny i komfortowy fotel idealnie sprawdzi się do odpoczynku po ciężkiej pracy i męczącym dniu. Co, jeśli domownicy, chcą mieć wygodny, ale i modny fotel w swoich wnętrzach? Na jaki się zdecydować? Co w tej kwestii mają do powiedzenia sami projektanci wnętrz oraz magazyny wnętrzarskie? Oto odpowiedź.

Postaw na fotel wiszący z sufitu


Od kilku sezonów ten rodzaj fotela dominował na naszych balkonach, tarasach i ogrodach. Projektanci, widząc fascynację klientów (i to nie tylko tych najmłodszych) postanowili stworzyć wiszący fotel do pokoju. Jest to równie designerski co modele ogrodowe oraz dodatkowo może być wyposażone w wygodne siedzisko obłożone komfortowymi i przytulnymi poduszkami. Dodatkowo można je zamontować prawie wszędzie oraz nie zajmuje wiele miejsca. Dzięki czemu można na nim spędzać sporą ilość czasu, czytając książki, oglądając telewizję lub po prostu – relaksując się.

Jaki model wybrać?


W marketach, sklepach meblowych, sklepach stacjonarnych oraz internetowych można znaleźć wiele różnorodnych foteli tego typu. Jaki więc wybrać? Klienci mogą zdecydować się na dobrze znany jako ogrodowy mebel – wiszący fotel do pokoju w kształcie kokona czy jedno – lub dwuosobowego krzesła. Każdy z nich to wydatek rzędu od około 200 d nawet 1500 zł. Wszystko zależy od materiału, z którego jest wykonany, posiadanych funkcji oraz producenta. Bardziej designerskie modele można kupić o wiele drożej.