Jaką wybrać komodę do mieszkania?

Na etapie urządzania mieszkania trzeba podjąć wiele decyzji, które zaważą na wyglądzie naszego lokum na najbliższych kilka lat. Dlatego decyzje te należy dobrze rozważyć, wybierając wyposażenie.

Dlaczego komody białe w mieszkaniu to dobry pomysł?

Jasne meble sprawdzają się dobrze szczególnie w małych mieszkaniach, a także w dość ciemnych pomieszczeniach.

Małe mieszkania bardzo łatwo niechcący optycznie zmniejszyć, na przykład malując ściany na ciemne kolory, wybierając hebanową podłogę, a także wstawiając do środka ciemne meble.

Komody białe lakierowane https://mebel4u.pl/komody-biale sprawdzą się także w mieszkaniach położonych od północy – są one z natury dość ciemne, gdyż słońce niemalże tam nie dociera. W deszczową pogodę takie pomieszczenia potrafią być naprawdę ponure, a jasny, lakierowany mebel zdecydowanie pomoże go rozjaśnić i rozweselić.

Co można przechowywać w komodzie?

komody białe lakierowane

Komoda jest na tyle uniwersalnym meblem, że właściwie najlepszą odpowiedzią będzie: wszystko. Sprawdzi się zarówno jako mebel, w którym przechowujemy bieliznę, spodnie czy koszulki, jak i do trzymania w nim drobiazgów.

Białe komody połysk sprawdzą się nawet w pokoju dziecka. Można w niej przechowywać na przykład dziecięce ubranka (schowane w najniższych szufladach będą dostępne dla malucha, który na pewno doceni możliwość samodzielnego wyboru stroju) lub jego własne skarby, które zechce tam umieścić. Dobrym pomysłem może być także obklejenie komody dziecięcymi nalepkami – choć nigdy nie da się tego określić na 100%, lakierowana powierzchnia daje większą szansę, że naklejki dadzą się usunąć bez śladu.