Meble na wymiar do przedpokoju

Przedpokój jest pomieszczeniem, które jest urządzane zazwyczaj na samym końcu i nie zawsze jest to rozwiązanie przemyślane. A przecież jest to pierwsze miejsce, do którego się wchodzi po przekroczeniu drzwi. A pierwsze wrażenie jest najważniejsze, dlatego warto zaaranżować przedpokój tak, aby był nie tylko praktyczny, ale także stylowy. Pomocne będą przy tym meble do przedpokoju na wymiar.

Jak dobrać meble do przedpokoju?


Przedpokój przeważnie jest niewielkich rozmiarów. W budynkach bardzo często jest to długie i wąskie pomieszczenie, które ciężko umeblować. Najlepszym rozwiązaniem są meble na wymiar do przedpokoju. Zamawiając meble na wymiar można dowolnie skonfigurować szafki, szuflady i półki. Można zamówić dowolny rozmiar mebli o mniejszej lub większej szerokości. Jest także możliwość dowolnego wybrania frontów, zamontowania lustra w drzwiach szafy czy wybrania różnych kolorów drzwiczek. Największą zaletą mebli na wymiar jest możliwość zabudowania całej ściany od podłogi aż po sam sufit. Dzięki temu zyskuje się bardzo dużo przestrzeni, którą można dowolnie zagospodarować.

Jak urządzić nowoczesny przedpokój?


Nowoczesny przedpokój oznacza minimalistyczne rozwiązania. Czyli w takiej aranżacji najlepiej sprawdzą się jasne lub białe meble bez uchwytów. Do tego wielkie lustro w ramie w takim samym kolorze co meble lub w kontrastowym odcieniu. Czyli do białych mebli dopasować należy czarną ramę. Dodatkowo na ścianach czarne ramki ze zdjęciami domowników oraz oświetlenie Led wokół lustra i w meblach.