Nowoczesne szafki

Przedpokój jest miejscem, w którym przyjmujemy gości oraz wizytówką naszego mieszkania. Dlatego trzeba zadbać o porządek w tym miejscu. Niezwykle przydatne są nowoczesne szafki na buty, które posiadają także siedzisko oraz lustro.

Zakup nowoczesnej szafki


Wybór jednak jest bardzo duży, więc niektóre osoby mogą mieć mały problem z podjęciem ostatecznej decyzji. Poza szafą jest to drugi najważniejsze mebel w przedpokoju. Warto pamiętać, że aranżacja przedpokoju nie jest łatwym zadaniem. Jest to z reguły małe pomieszczenie, dlatego szafka na buty również powinna być mała. To właśnie zazwyczaj w korytarzu znajdują się takie rzeczy jak: buty, deska do prasowania oraz odkurzacz. Jeżeli buty leżą na wierzchu to nie wygląda to estetycznie, a dodatkowo ciężko się korzysta z takiego pomieszczenia.

Szafki z siedziskiem


Górna półka szafka na buty jest miejscem, w którym powinno być trzymane obuwie. Jest to stosunkowo niewielki mebel, który ożywi trochę korytarz, a jednocześnie pomoże zachować porządek. Niegłębokie, ale za to wysokie szafki sprawdzą się najlepiej w małych i wąskich przedpokojach. Wszystko musi być odpowiednio przemyślane, ponieważ ciężko jest w jakikolwiek sposób zagospodarować taką przestrzeń. Dużym uznaniem cieszą się ostatnio szafki na buty z siedziskiem. Jest to szczególnie dobre rozwiązanie, jeżeli w mieszkaniu mieszkają także osoby starsze lub dzieci. Dzięki temu łatwiej wszystkim będzie zakładać buty. W sklepach można też znaleźć specjalne komplety, które zawierają jeszcze komodę, lustro oraz wieszaki na ubrania.