Organizacja kuchni – odkryj zalety gniazd blatowych

Gniazda stołowe to idealny sposób na uporządkowanie kuchni! Jest to rodzaj gniazdka elektrycznego instalowanego na blacie kuchennego stołu. Zapewniają dodatkowe gniazda do sprzętu używanego na kuchennym blacie. To świetny sposób, aby upewnić się, że wszystko będzie miało dostęp do zasilania oraz nie będzie trzeba przeciągać przedłużaczy po całej kuchni. Pozostawia również więcej miejsca na blacie, ze względy na to że większość gniazda nablatowego jest ukryta.

wykorzystanie gniazd blatowych w kuchni

Co to jest gniazdo na wpuszczane w blat i jak działa?

Gniazdko nablatowe (zobacz w Belmeb) to rodzaj elektrycznego gniazdka kuchennego, które montuje się pod blatem. Może być stosowany w sytuacjach, gdy na ścianie nie ma wystarczającej ilości miejsca lub urządzenia znajdują się blisko ściany. Gniazdko nablatowe można zainstalować na spodzie blatu lub na tylnym panelu urządzenia.

Jak wybrać najlepsze gniazdo na blat do swojej kuchni?

Istnieje wiele czynników, które należy wziąć pod uwagę przed zakupem gniazda nablatowego. Pierwszy to materiał gniazda. Niektórzy wolą nasadki metalowe, inni plastikowe. Kolejnym czynnikiem jest napięcie w gnieździe. Jeśli mieszkasz w Ameryce Północnej, będziesz musiał kupić gniazdko 120 V, natomiast jeśli mieszkasz w Europie, będziesz musiał kupić gniazdko 220 V.

Trzecim czynnikiem jest to, czy gniazdo ma włącznik/wyłącznik i czy można nim sterować zdalnie z telefonu lub tabletu. Zazwyczaj nie ma potrzeby by sterować sprzętem kuchennym zdalnie, jednak możliwość włączenia elektrycznego czajnika zanim wejdzie się do domu lub pewność że wszystkie sprzęty są wyłączone kiedy jesteśmy poza domem umożliwia dodatkowy komfort. Ostatnim czynnikiem, który należy wziąć pod uwagę przy wyborze gniazda nablatowego, jest jego przedział cenowy i poziom jakości. Ponieważ ceny w sklepach internetowych bywają bardzo różne nawet przy tej samej jakości i mocy.