Prysznic czy wanna?

Nie jest żadną tajemnicą, że mieszkanie pod jednym dachem z kilkoma osobami, bywa ciężkie. Nawet jeśli jest to nasza najbliższa rodzina, którą kocha się bezgranicznie. Prawda jest taka, że czasem w nawet najdrobniejszych kwestiach jest się w stanie pokłócić. Zwłaszcza remont bywa momentem, który wyciąga największe różnice, na przykład między partnerami.

Odwieczny problem – prysznic czy wanna?

Kiedy młodzi ludzie odbierają klucze do własnego mieszkania, ich ekscytacja sięga zenitu. Często radość na kończy się w okresie wykańczania mieszkania. Młode pary bardzo często posiadają odmienne zdanie w wielu kwestiach. Kluczową kwestią jest to czy wybrać wannę czy prysznic. Owszem, często zdarza się tak, że obie osoby lubią albo wannę albo prysznic. Co jeśli jednak jedna osoba uwielbia długie kąpiele, a inna marzy codziennie o krótkim prysznicu? Rozwiązaniem pośrednim może tu być wanna, w której zamontowane zostaną drzwi prysznicowe składane. To kompromis na który decyduje się naprawdę wiele rodzin.

Jak działa prysznicowanna?

Fani kąpieli mogą cieszyć się taplaniem w pianie a amatorzy szybkich pryszniców również znajdą coś dla siebie, jeśli zamontują w domu właśnie prysznicowannę. Należy po prostu kupić wannę i zamówić do niej pasujące drzwi prysznicowe harmonijkowe. Podczas brania kąpieli, można je po prostu zwinąć, jako że są to drzwi składane łamane – https://lazienka-rea.com.pl/kabinowe-drzwi-prysznicowe/prysznicowe-drzwi-skladane-lamane.html. Natomiast, jeśli ktoś decyduje się na prysznic, wystarczy że je z powrotem otworzy. Wówczas łazienka jest dobrze zabezpieczona przed wodą, która nie ma jak wydostać się poza wannę.

Jaki jest koszt drzwi prysznicowych składanych?

Z pewnością nie jest to tani zakup, jednak jeśli porówna się go do zamontowania w domu i prysznica i wanny, koszt ten staje się naprawdę niski. Warto skorzystać z tego rozwiązania również kiedy ma się małe dzieci, które kąpiąc się w wannie lubią bardzo chlapać wokół wodą.