Wszystko o barkach na kółkach

Barek to mebel, który ostatnio przeżywa prawdziwy renesans. Ten stylowy i elegancki przedmiot, w różnych wersjach, stał się w dzisiejszych czasach bardzo modny. Najpopularniejszy barek to wersja na kółkach. Jest on bardzo przydatny w kuchni, ze względu na półki i przegródki, które posiada. Barek na alkohol natomiast idealnie będzie prezentował się w salonie lub w gabinecie. Barki te posiadają specjalne półki na butelki, uchwyty na kieliszki. Popularne są barki w stylu kolonialnym, minimalistyczne, ale również te ultra nowoczesne, które posiadają pikowane obicia.

Barek na kółkach stylowym dodatkiem eleganckich wnętrz

Każdy, kto urządza nowoczesne mieszkanie, oprócz podstawowego kompletu mebli, poszukuje także jakiegoś efektownego dodatku, który stanowić będzie przysłowiową wisienkę na torcie. Barek na kółkach z pewnością nie należy do typowego wyposażenia mieszkania. Na tle innych mebli wyróżnia się nie tylko oryginalnością, ale także przydatnością w codziennym życiu.

Z czego wykonane mogą być barki na kółkach?

Barki te wykonane są z materiałów wysokiej jakości, jak np. matowa lub błyszcząca stal nierdzewna. Kolory mogą być różne, jak np. złoty lub srebrny, tak więc łatwo dopasować go do wystroju każdego pomieszczenia.

Barek, oprócz kółek, powinien być wyposażony w kilka pólek. Mogą być one wykonane ze szkła, albo stali. Półki są istotnym wyposażeniem barku, ponieważ to właśnie na nich będą stały napoje, butelki i karafki z alkoholem. To również miejsce, gdzie odstawić można szklanki, kufle, albo przekąski. Dzięki temu barek jest bardzo funkcjonalny.

Dla kogo przeznaczone są barki na kółkach?

Barek na kółkach idealnie prezentuje się w gabinetach dyrektorskich, u właścicieli różnych firm, a także jako wyposażenie biura prezesa czy menadżera. Podkreślają rangę właściciela. Barki te sprawdzają się również w mieszkaniach, gdzie pomagają zagospodarować przestrzeń. Stylowe barki pasują dosłownie wszędzie, należy tylko pamiętać, żeby stylem i charakterem pasował do konkretnego otoczenia.