Wzory i kolory foteli uszaków

Jest wiele kolorów i wzorów foteli uszaków. Wcale nie muszą być tylko jednego koloru. Każdy znajdzie odpowiedni fotel dla siebie według jego gustu. Najpopularniejsze wzory to patchwork, pepitka lub kwiaty, lecz wzorów jest o wiele więcej na rynku. Twój idealny fotel uszak może być taki jak sobie tylko go wymarzysz. Nowoczesny fotel czy to klasyczny. Nie ma z tym żadnego problemu, ponieważ ich oferta jest niezwykle bogata. Wystarczy tylko poszukać swojego ulubionego.

Fotel uszak – patchwork

Patchwork to świetny wybór dla osób, które uwielbiają nowe trendy. Jest to aktualnie hit wnętrz. Nawet płytki patchworkowe są obecnie w naszych łazienkach oraz kuchniach. Wzór ten jest również obecny na kocach. Wygląda to rewelacyjnie. Fotel uszak także będzie świetny w tym wzorze. Patchwork to wzór bardzo i niezwykle ciekawy, kolorowy i trochę szalony, więc jest doskonały do pomieszczeń i dla osób, które lubią swobodę i luz w aranżacji wnętrza.

Fotel uszak w kwiaty

nowoczesny fotel

Jeżeli szukasz idealnie pasującego fotela do salonu to właśnie fotel uszak, który doskonale łączy się z roślinnością. Motywy roślinne cieszą się niezwykłą popularnością oraz są bardzo modne i to już od wielu sezonów. Niezwykle dobrze oddają charakter wnętrza eklektycznego oraz boho. Najbardziej popularnym kwiecistym wzorem tego fotela są róże. Pasuje świetnie do pomieszczeń, które charakteryzuje romantyzm, w stylu shabby chic oraz rustykalnym. Jeśli chcesz bardziej wyrazisty wzór to są to motywy w liście.

Pepitka

Pepitka jest wzorem, który został bardzo popularny w modzie, ale również znalazł się w naszych wnętrzach. Jeśli Twoje wnętrze jest w stylu eleganckim, klasycznym, w monochromatycznych kolorach to fotel uszak w pepitkę będzie się bardzo dobrze z takim wnętrzem komponował. Lecz wzór w pepitkę łączy się świetnie z każdym kolorem, więc na pewno nie będzie problemu z dopasowaniem go do pomieszczenia i jest uniwersalny.